dobre treści na blogaJak tworzyć artykuły na bloga? 

Większość właścicieli sklepów internetowych zdaje sobie sprawę jak ważne dla pozycjonowania strony jest prowadzenie bloga. Niestety często zdarza się, że artykuły blogowe charakteryzują się niską jakością, przez co nie tylko nie pomagają stronie, ale nawet jej szkodzą. Jak zatem tworzyć artykuły na bloga, które są pozytywnie odbierane przez roboty indeksujące i czytelników? 

 

SEO copywriting – wartościowe teksty zgodne z SEO

Algorytmy google coraz dokładniej sprawdzają publikowane treści. Kiedyś wystarczyło nasycić tekst słowami kluczowymi i czekać na wyniki. Teraz właściciele stron muszą postarać się bardziej, a wszelkie teksty pojawiające się na witrynie muszą cechować się wysoką jakością. Właśnie dlatego tak prężnie rozwija się branża SEO copywritingu

Jakie treści wpływają na pozycjonowanie? 

Jakie treści można nazwać wartościowymi? Takie, które są interesujące dla odbiorców, odpowiadają na ich potrzeby i pytania. Wysokiej jakości artykuły poradnikowe czy blogowe muszą cechować się także poprawnością językową oraz czytelnością. Na tę ostatnią składa się odpowiednie formatowanie, które wpływa jednocześnie na pozycjonowanie strony. Treści zgodne z SEO ponadto muszą cechować się odpowiednią długością, w przypadku artykułów blogowych jest to od 3000 do 5000 zzs. Nie można zapomnieć także o słowach kluczowych. Oczywiście nie powinno się stosować ich zbyt wiele, jednak kilka naturalnie wplecionych fraz zawsze pozytywnie wpływa na indeksowanie. artykuły na bloga wykorzystują także linkowanie, poprawiające konwersję na danej witrynie. 

dobre treści na bloga

Agencja copywriterska – specjaliści w dostarczaniu treści 

Nawet najlepiej napisane teksty mogą nie wpływać na pozycjonowanie, jeżeli przy ich tworzeniu nie wykorzystano SEO copywritingu. Na szczęście wsparcie w dostarczaniu takich treści zapewnia nasza agencja copywriterska. Na co dzień specjalizujemy się w branżach: E-commerce, Home & Garden, Beauty & Health, HR & Business oraz Fashion. Dowiedz się jak działamy, sprawdź nasze portfolio i zamów treści do swojego sklepu już dziś!

Wybierz Conture i postaw na siłę słowa oraz artykuły na bloga, które skutecznie sprzedają! Wchodzę – chcę zwiększyć sprzedaż!

Możesz bezpośrednio skontaktować się z nami:
telefonicznie: 696 436 156
mailowo: kontakt@conture.pl

Uzupełnij formularz i opisz krótko szczegóły dotyczące zlecenia
– wrócimy do Ciebie z wyceną i wskazówkami jak zwiększyć sprzedaż i widoczność strony!