pisanie artykułów na zamówieniePisanie artykułów na zamówienie – w trosce o Twój cenny czas

Marki, które dzielą się wiedzą, są postrzegane jako rzetelne, przyjazne i warte zaufania. Profesjonalny content to bardzo dobra biznesowa inwestycja.

Dobre i ciekawe artykuły przekazują konkretną wiedzę, są wciągające i napisane odpowiednim, dopasowanym do odbiorcy językiem, a po ich lekturze jesteśmy bogatsi o nowe fakty i umiejętności. Stworzenie rzetelnych i skutecznych treści wymaga jednak sporych nakładów czasu, a także wiedzy, nierzadko typowo eksperckiej.

Ekspercki blog – wysiłek, który się opłaca

Na to, by wyłączyć się na kilka godzin czy dni, w natłoku codziennych zajęć, mało kto może sobie pozwolić. Bywa też tak, że mimo ogromnej wiedzy w branży, która jest naszą codziennością, brakuje nam umiejętności językowych i tzw. lekkiego pióra, by wiedzę i doświadczenie przelać na papier.

Jako profesjonalna agencja copywritingu, na co dzień pomagamy rozwiązać ten problem. Pisanie tekstów na zamówienie, a więc tzw. copywriting to nasza pasja i praca.

Pisanie artykułów na zamówienie… i prowadzenie bloga!

Pisząc profesjonalne teksty, nie tylko sprawimy, że będziesz miał więcej czasu, lecz także pomożemy Ci zrealizować ważny cel – zwiększenie sprzedaży i wzrost świadomości marki u interesującej Cię grupy odbiorców.

Co możesz nam zlecić?

  • teksty na strony www,
  • artykuły poradnikowe,
  • artykuły reklamowe i sponsorowane,
  • teksty pod SEO i zapleczowe,
  • wpisy na bloga firmowego,
  • artykuły eksperckie i branżowe,
  • opisy produktów i kategorii.

artykuły na zamówienieJeśli zechcesz, możemy realizować dla Ciebie pisanie artykułów eksperckich i branżowych, a także pisanie artykułów reklamowych i sponsorowanych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i elastyczni w działaniu.

Współpracujemy w oparciu o solidny, branżowy research. Choć specjalizujemy się w dziedzinach takich jak: Beauty & Health, HR & Business, Home & Garden, E-commerce oraz Fashion, to dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszego zespołu,  realizujemy zlecenia także o innej tematyce, często mocno branżowej i technicznej.

Przykładowe teksty naszego autorstwa znajdziesz w naszym portfolio, a dawkę wiedzy branżowej na naszym blogu – wybieram content.

Oprócz usługi pisania artykułów na zamówienie, możemy całkowicie odciążyć Ciebie i Twój zespół w kwestii prowadzenia firmowego bloga. Dzięki naszej pomocy, firmowy blog stanie się miejscem poszukiwania najświeższych informacji o Twojej firmie, a także źródłem wiedzy i porad, które przyczynią się do zwiększenia ruchu na stronie i pozyskania nowych odbiorców.

Zobacz, jak może wyglądać nasza współpraca i zapoznaj się z opisem procesu jak działamy.

Możesz bezpośrednio skontaktować się z nami:
telefonicznie: 696 436 156
mailowo: kontakt@conture.pl

Uzupełnij formularz i opisz krótko szczegóły dotyczące zlecenia
– wrócimy do Ciebie z wyceną i wskazówkami jak zwiększyć sprzedaż i widoczność strony!