pisanie artykułów pod seoPisanie artykułów SEO – droga do top 10 wyszukiwarki

Sprzedajesz produkty online lub budujesz markę w Internecie? Postaw na profesjonalne treści, które sprzedają i dostarczą Twoim potencjalnym odbiorcom konkretne informacje i korzyści. Tworząc je, pamiętaj o tym, żeby były zoptymalizowane pod SEO.

Dlaczego to takie ważne? Twój artykuł czytać będzie nie tylko potencjalny klient, ale także robot Google, którego zadaniem jest ustalać hierarchię treści w Internecie – promować te unikalne i blokować duplicate content, czyli teksty niskiej jakości i skopiowane z innych stron.

Pisanie artykułów SEO tak, by poprawiać pozycję w Google

Im więcej czytelników, tym wyższe wyniki w wyszukiwarkach. Jak sprawić, żeby treści przyciągały nowych odbiorców?

Odpowiadaj na potrzeby klienta

W skrócie: dobrze wiedzieć do kogo się pisze, w jakim celu i jakim językiem. Należy wiedzieć, co się chce przekazać czytelnikowi,  czy tworzone treści mają być merytoryczne i wysokiej jakości, jednocześnie poruszające aktualne zagadnienia branżowe? Czy może skupiamy się na tworzeniu artykułów poradnikowych, w których odpowiadamy na pytania stawiane przez odbiorcę?

Bądź unikalny i konkretny

Niskiej jakości, wtórna i mało ciekawa treść w niczym nie pomaga, a może jedynie mocno zaszkodzić. Nieczytana przez nikogo, znika z wyników wyszukiwania szybciej, niż się tam pojawi i jest niekorzystnym sygnałem dla algorytmu Google, który blokuje strony tworzące nieunikalne treści.

Formatuj tekst

Śródtytuły, paragrafy, podkreślenia, wypunktowania, pogrubienia – to wszystko sprawia, że Twój tekst zyskuje na czytelności i jest przyjemny w odbiorze.

Optymalizuj treść pod SEO

Wyszukiwarką rządzi nieustannie udoskonalany algorytm Google, do którego zasad musisz się stosować, jeśli chcesz zaistnieć w jego strukturze. Słów kluczowych używaj rozważnie, naturalnie wplatając je w treść, nie przesadzaj z ich ilością, żeby nie osiągnąć przeciwnego skutku.

skuteczne artykuły pod seoPisanie artykułów SEO, które wzmacniają sprzedaż

Stawiamy na przekaz, który wzmocni Twoją markę. Każde nowe wejście na stronę to szansa, że klient zostanie na niej dłużej i dokona zakupu. Piszemy artykuły zgodne z zasadami SEO. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się wymaganiami Google, śledzimy branżę i wykorzystujemy zdobytą wiedzę oraz umiejętności w naszej codziennej pracy.

Pisanie artykułów SEO, które budują wizerunek marki i pozycję w wyszukiwarce, wymaga nie tylko umiejętności, ale także wiedzy o tym, jak tworzyć publikacje online. To także nakład czasu i konieczność porządnego researchu rynku. Nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas.

W środowisku online czujemy się jak ryba w wodzie. Branża E-commerce i SEO nie mają przed nami tajemnic. Znamy zasady rządzące sprzedażą w Internecie i łatwo dostosowujemy się do nieustannych zmian zachodzących w tym środowisku. Posługujemy się językiem korzyści i tworzymy treści zgodne z modelem AIDA. Wiemy, jak skutecznie sprzedawać słowem.

Sprawdź także poradnik: Jak pisać artykuły SEO. Zobacz, jak wygląda współpraca z nami i dowiedz się, co możemy wspólnie zrobić.

Możesz bezpośrednio skontaktować się z nami:
telefonicznie: 696 436 156
mailowo: kontakt@conture.pl

Uzupełnij formularz i opisz krótko szczegóły dotyczące zlecenia
– wrócimy do Ciebie z wyceną i wskazówkami jak zwiększyć sprzedaż i widoczność strony!